Akademia Merserwis - Szkolenia pomiarowe
Temat Szkolenia

Automatyzacja pomiarów mierników elektrycznych z wykorzystaniem kalibratorów wielofunkcyjnych i programowalnych dekad Meatest

inż. Kamil Turowski
Stacjonarne / Wyjazdowe
Teoretyczno-praktyczne
ok. 2-3 godzin*
od 800 zł netto*

*Czas trwania i koszt szkolenia zależny jest od wybranego urządzenia Meatest oraz liczby uczestników szkolenia. W tym wypadku został podany dla jednej osoby.

W celu dokładnej wyceny zachęcamy do kontaktu.

Automatyzacja pomiarów mierników elektrycznych z wykorzystaniem kalibratorów wielofunkcyjnych i programowalnych dekad Meatest

Prowadzący

Formuła

Rodzaj szkolenia

Czas trwania*

Koszt*

inż. Kamil Turowski

Online / Stacjonarne / Wyjazdowe

Teoretyczno-praktyczne

ok. 6 godzin

od 2700 zł netto

*Czas trwania i koszt szkolenia zależny jest od wybranego urządzenia oraz liczby uczestników szkolenia. W tym wypadku został podany dla jednej osoby. W celu dokładnej wyceny zachęcamy do kontaktu.

Szczegóły szkolenia

Przyrządy, dla których dedykowane jest to szkolenie:

 

 • Wszystkie kalibratory wielofunkcyjne oraz dekady programowalne firmy Meatest z oprogramowaniem Caliber.

 

Dla kogo dedykowane jest to szkolenie?

 

Szkolenie dedykowane jest dla Kursantów, którzy posiadają kalibratory i dekady firmy Meatest wraz z oprogramowaniem Caliber i chcą poznać wszystkie dostępne możliwości i funkcjonalności tego oprogramowania.

 

Czego dowiem się na szkoleniu?

 

Szkolenie umożliwia zdobycie, przypomnienie lub utrwalenie wiedzy na temat niepewności pomiarowej oraz poszerzenie wiedzy o możliwość automatyzacji pomiarów za pomocą oprogramowania Caliber wraz z przeszkoleniem z korzystania tego oprogramowania i stworzeniem własnego raportu pomiarowego.

 

Jak wygląda przykładowy przebieg szkolenia?

 

Szkolenie zazwyczaj jest podzielone na dwie części – pierwsza teoretyczna trwająca około 1 godziny, w której omawiane są definicje i pojęcia występujące w oprogramowaniu Caliber i ich wpływ na wynik pomiarów. Po części teoretycznej następuje część praktyczna w której przedstawiany jest proces tworzenia sekwencji automatyzacji pomiarów za pomocą oprogramowania Caliber.

 

Część teoretyczna zaczyna się od przedstawienia menu oprogramowania, po którym będzie poruszał się użytkownik wraz z wyjaśnieniem występujących w oprogramowaniu pojęć. Po tej części użytkownikowi jest przedstawiane pojęcie niepewności pomiaru na przykładzie wyników z przykładowego raportu pomiarowego wykonanego za pomocą oprogramowania Caliber. Na koniec części teoretycznej użytkownik zapoznaje się z możliwościami i funkcjonalnością modułu CamOcr, do półautomatycznego odczytu wyników z ekranu mierników.

 

W części praktycznej użytkownik podłącza i konfiguruje ustawienia oprogramowania, kalibratora i urządzenia, po czym tworzy procedurę automatyzacji pomiaru na przygotowanym przed szkoleniem przyrządzie lub przyrządzie przygotowanym przez Kursanta. Po przygotowaniu wszystkich procedur następuje wykonanie procedury pomiarowej w 3 trybach: automatycznym, półautomatycznym z wykorzystaniem modułu CamOcr, manualnym z ręcznym wprowadzaniem wyników pomiarowych.

 

Czy szkolenie zawsze wygląda tak samo?

 

Oczywiście, że nie. Przedstawiony plan szkolenia jest ramowy i na życzenie Kursantów może być dopasowany do stanu ich aktualnej wiedzy i poziomu doświadczenia w pracy z przyrządem. Na każdym etapie trwania szkolenia odpowiadamy na pytania rodzące się w głowach naszych Kursantów więc przebieg szkolenia w dużej mierze zależy od ich wymagań. Istnieje też możliwość ustalenia indywidualnego planu szkolenia przed jego rozpoczęciem.

Koszt szkolenia

Zależny od wybranej opcji i ilości osób.

Stacjonarne

od 800 PLN+VAT*

Warszawa Andersa 21A
*Cena za 1 uczestnika
Wyjazdowe

od 1800 PLN+VAT

Bezpośrednio u klienta. Dokładna wycena po kontkacie.
Online

Niedostępne

Wygodnie przed komputerem

Zarezerwuj termin już teraz

Zakończone 0%
1 Dane kontaktowe 2 Szczegóły 3 Termin
Telefon *
+48
Szukaj
  E-mail *
  Imię i nazwisko *
  NIP firmy
  Wstecz Następne Zapisz postęp
  Zakończone 33%
  1 Dane kontaktowe 2 Szczegóły 3 Termin
  Zakres szkolenia*
  Pomiary wielkości elektrycznych
  Pomiary HVACR
  Obsługa przyrządów pomiarowych
  Temat szkolenia PWE *
  Temat szkolenia HVACR *
  Temat szkolenia OPP *
  Rodzaj szkolenia*
  Na miejscu (Warszawa)
  U Klienta
  Online
  Jeszcze nie wiem
  Adres miejsca szkolenia *
  Posiadany przyrząd pomiarowy *
  Ilość osób biorących udział w szkoleniu *
  Wstecz Następne Zapisz postęp
  Zakończone 66%
  1 Dane kontaktowe 2 Szczegóły 3 Termin
  Wybierz preferowany zakres dat, w których możemy umówić się na szkolenie *

  Prosimy wybrać preferowany termin (potwierdzimy lub zaproponujemy inny jeśli będzie już zarezerwowany). Ofertę wraz z informacjami o płatności otrzymają Państwo na e-mail. Można również skontaktować się wcześniej w celu ustalenia szczegółów. 

  Zezwalam firmie Merserwis Sp. z o.o. sp. k. na przetwarzanie moich danych osobowych w celu kontaktu dot. zamawianej usługi.

  Potwierdzenie zapoznania się z polityką prywatności i bezpieczeństwa danych Merserwis.

  Wstecz Następne Zapisz postęp
  INŻ.
  Kamil Turowski
  Specjalista ds. Szkoleń z zakresu obsługi urządzeń producentów Presys, Meatest i Budenberg.
  0.0 0 Recenzje
  Dodaj recenzję
  Ocena
  Wgraj zdjęcia
  Anuluj