Akademia Merserwis - Szkolenia pomiarowe

Skontaktuj się z nami

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Jeśli masz pytania odnośnie szczegółów oferty - skontaktuj się z nami bezpośrednio!

Zadzwoń
Natalia: +48 731 077 930

Napisz do nas

Jeśli masz sprecyzowane pytania związane z ofertą możesz skorzystać z wygodnego formularza.

Zakończone 0%
1 Dane kontaktowe 2 Temat wiadomości
Imię i nazwisko *
Telefon *
E-mail *Adres e-mail
Wstecz Następne
Zakończone 50%
1 Dane kontaktowe 2 Temat wiadomości
Temat wiadomości *
0 (Maks. 150 Znaków)

Zgoda na przetwarzanie danych zgodnie z  polityką bezpieczeństwa   Merserwis.

Wstecz Następne

FAQ - Najczęściej zadawane pytania

Szukasz szkolenia i

MASZ PYTANIA?

Prawdopodobnie nie jesteś jedyną osobą, która ma do nas pytanie. Zobacz, czy już ktoś go nie zadał, a my nie odpowiedzieliśmy. :)

Szkolenia organizowane przez naszą firmę są organizowane stacjonarnie przy ulicy Andersa 21A w Warszawie. Istnieje możliwość szkolenia online oraz z bezpośrednim dojazdem do klienta.

Szkolenie składa się z części teoretycznej, w trakcie, której zajmujemy się teorią pomiarów. Następnie przechodzimy do części praktycznej, w trakcie, której są wykorzystywane tablice demonstracyjne, specjalne symulatory i mierniki. W ostatniej części szkolenia zajmujemy się oprogramowaniem przyrządu oraz wszystkimi możliwymi funkcjami i możliwościami.

W przypadku szkoleń stacjonarnych, wraz ze wzrostem osób uczestniczących w szkoleniu, cena jest bardziej atrakcyjna. Dodatkowo w przypadku każdego trybu szkolenia przy rejestracji miernika na naszej stronie internetowej  zarejestruj.merserwis.pl uwzględniamy 30% rabatu do wykorzystania przez 12 miesięcy od zakupu.

Przyjmujemy płatność na podstawie faktury pro forma / dotpay / kartą / gotówką. Wystawiamy fakturę VAT.

Tak, na życzenie wystawiamy imienne certyfikaty dla osób, które uczestniczyły w szkoleniu. Są one wysyłane pocztą pod wskazany wcześniej adres. Oferujemy również darmową pomoc i konsultacje dla osób, które uczestniczyły w naszym szkoleniu lub zakupiły u nas sprzęt, pod adresem e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.