*Czas trwania i koszt szkolenia zależny jest od wybranego urządzenia Meatest oraz liczby uczestników szkolenia. W tym wypadku został podany dla jednej osoby.
W celu dokładnej wyceny zachęcamy do kontaktu.
Prowadzący
Formuła
Rodzaj szkolenia
Czas trwania*
Koszt*
inż. Kamil Turowski
Online / Stacjonarne / Wyjazdowe
Teoretyczno-praktyczne
ok. 6 godzin
od 2700 zł netto
*Czas trwania i koszt szkolenia zależny jest od wybranego urządzenia oraz liczby uczestników szkolenia. W tym wypadku został podany dla jednej osoby. W celu dokładnej wyceny zachęcamy do kontaktu.
Przyrządy, dla których dedykowane jest to szkolenie:
Metrel MI 3144 Euro-Z 800V
Dla kogo dedykowane jest to szkolenie?
Szkolenie dedykowane jest dla Kursantów, którzy posiadają jeden z wymienionych modeli przyrządów pomiarowych i chcą lepiej poznać możliwości swojego sprzętu oraz nauczyć się w optymalny sposób wykorzystywać pełnię jego możliwości.
Czego dowiem się na szkoleniu?
Szkolenie pozwala zapoznać się z wszystkimi funkcjami pomiarowymi modelu Metrel MI 3144. Kursanci poznają dogłębnie budowę, wyposażenie, funkcjonalności, interfejs użytkownika i strukturę pamięci swojego przyrządu. Omawiane są wszystkie dostępne funkcje pomiarowe, sposób poprawnego podłączenia miernika do badanego obiektu, określenie odpowiednich parametrów i wartości granicznych pomiaru, a także interpretacje wyniku. Uczestnicy szkolenia zostają poinstruowani jak w bezpieczny sposób obsługiwać przyrząd pomiarowy tak aby nie stwarzać zagrożenia dla siebie i innych oraz nie narażać urządzenia na uszkodzenie. Dodatkowo omawiane są także funkcjonalności oprogramowania Metrel Electrical Safety Manager służącego do zarządzania strukturą pamięci, obróbki danych pomiarowych, drukowania wyników, tworzenia raportów czy też eksportu danych do innych znanych formatów jak, np. MS Excel.
Jak wygląda przykładowy przebieg szkolenia?
1. Opis budowy, wyposażenia standardowego, opcjonalnego przyrządu pomiarowego oraz podstawowe zasady BHP związane z używaniem.
2. Omówienie specyfiki, ustawień parametrów pomiarowych i wymaganych wartości granicznych funkcji pomiarowych dostępnych w przyrządzie.
3. Poznanie dogłębnie budowy, wyposażenia, funkcjonalności, interfejsu użytkownika, struktury pamięci, ustawień i możliwości swojego przyrządu.
4. Wykonanie przykładowych pomiarów w praktyce (dotyczy szkoleń wyjazdowych i stacjonarnych).
5. Obsługa oprogramowania Metrel Electrical Safety Manager pod kątem zarządzania strukturą pamięci, automatyzacją oraz obróbką danych pomiarowych i tworzenia na ich podstawie raportów czy eksportów do innych formatów
Czy szkolenie zawsze wygląda tak samo?
Oczywiście, że nie. Przedstawiony plan szkolenia jest ramowy i na życzenie Kursantów może być dopasowany do stanu ich aktualnej wiedzy i poziomu doświadczenia w pracy z przyrządem. Na każdym etapie trwania szkolenia odpowiadamy na pytania rodzące się w głowach naszych Kursantów więc przebieg szkolenia w dużej mierze zależy od ich wymagań. Istnieje też możliwość ustalenia indywidualnego planu szkolenia przed jego rozpoczęciem.
Uprzejmie informujemy, że oceny i recenzje szkoleń są umieszczane w niezmienionej formie na podstawie dobrowolnych ankiet wypełnianych po przeprowadzonych szkoleniach przez ich uczestników. Nazwiska zostały celowo zanonimizowane chyba, że uczestnik postanowił inaczej lub dodał sam recenzję na stronie.