*Czas trwania i koszt szkolenia zależny jest od wybranego urządzenia Metrel oraz liczby uczestników szkolenia. W tym wypadku został podany dla jednej osoby w trybie zbiorczym online. W celu dokładnej wyceny zachęcamy do kontaktu.
Prowadzący
Formuła
Rodzaj szkolenia
Czas trwania*
Koszt*
Mgr inż. Tomasz Lipiński
Online / Stacjonarne / Wyjazdowe
Teoretyczno-praktyczne
ok. 5 godzin
od 2500 zł netto
*Czas trwania i koszt szkolenia zależny jest od wybranego urządzenia Metrel oraz liczby uczestników szkolenia. W tym wypadku został podany dla jednej osoby. W celu dokładnej wyceny zachęcamy do kontaktu.
Przyrządy dla których dedykowane jest to szkolenie wraz z czasem trwania szkolenia:
Metrel MI 3325 MultiservicerXD - ok. 4-5 godz.
Metrel MI 3394 CE MultitesterXA - ok. 4-5 godz.
Dla kogo dedykowane jest to szkolenie?
Szkolenie dedykowane jest dla Kursantów, którzy posiadają jeden z wymienionych modeli przyrządów pomiarowych i chcą lepiej poznać możliwości swojego sprzętu w zakresie pomiarów elektrycznych rozdzielnic i sterownic niskiego napięcia zgodnie z normą PN-EN 61439-1 oraz nauczyć się w optymalny sposób wykorzystywać pełnię jego możliwości.
Czego dowiesz się na szkoleniu?
Szkolenie pozwala zdobyć, przypomnieć sobie i/lub utrwalić podstawową wiedzę z zakresu wymagań normatywnych dotyczących weryfikacji konstrukcji i weryfikacji wyrobu rozdzielnic i sterownic niskiego napięcia pod kątem pomiarów elektrycznych określonych w normie PN-EN 61439-1, która jest niezbędna do prawidłowej obsługi przyrządu i wykonywania badań. Kursanci poznają dogłębnie budowę, funkcjonalności, interfejs, strukturę pamięci czy możliwości automatyzacji pomiarów swojego przyrządu - a także uczą się optymalizować jego użycie pod kątem maksymalizacji dokładności przeprowadzonych badań z jednoczesną optymalizacją czasu pracy potrzebnego na ich wykonanie. Dodatkowo omawiane są także funkcjonalności dołączanego do przyrządu oprogramowania Metrel Electrical Safety Manager służącego do zarządzania strukturą pamięci czy testami automatycznymi - a także do obróbki danych pomiarowych, drukowania wyników, tworzenia raportów czy np. eksportu danych do innych znanych formatów jak, np. MS Excel.
Jak wygląda przykładowy przebieg szkolenia?
Czy szkolenie zawsze wygląda tak samo?
Oczywiście, że nie. Przedstawiony plan szkolenia jest ramowy i na życzenie Kursantów może być dopasowany do stanu ich aktualnej wiedzy i poziomu doświadczenia w pracy z przyrządem. Na każdym etapie trwania szkolenia odpowiadamy na pytania rodzące się w głowach naszych Kursantów więc przebieg szkolenia w dużej mierze zależy od ich wymagań. Istnieje też możliwość ustalenia indywidualnego planu szkolenia przed jego rozpoczęciem.
Szkolenie podlega specjalnej cenie, pod warunkiem przystąpienia do programu lojalnościowego dla osób posiadających wybraną aparaturę Metrel. O szczegóły zapytaj obsługę szkoleń lub kliknij w przycisk i dowiedz się więcej.